}
KEEPERsport Rain Artikelen

Keepershirts voor regen en nat weer

Regen mag je keeperstraining niet in de weg staan. Natte, zware kleding, beperkte bewegingsvrijheid en koude armen gaan ten koste van je concentratie en prestaties. Precies voor deze omstandigheden is de nieuwe generatie KEEPERsport RainSkin-shirts ontwikkeld. Deze speciaal ontworpen keepershirts voor regen en nattigheid beschermen je betrouwbaar tegen invloeden van buitenaf, zonder je bewegingsvrijheid te beperken. Zo blijf je ook bij slecht weer volledig geconcentreerd.

  • Heb je genoeg van doorweekte en stijve regenjassen?

    De oplossing voor keepers in de regen

    Regen is een van de grootste storende factoren voor keepers. Natte kleding maakt elke training zwaarder: het materiaal zuigt zich vol, de bewegingsvrijheid neemt af, de armen worden koud, onder de oksels scheurt het door slecht materiaal... en na een paar minuten voelt het alsof je met vijf kilo extra gewicht in het doel staat. Ja, elke keeper kent deze problemen en precies daarom hebben we de nieuwe generatie KEEPERsport GK Tops Rain  ontwikkeld.

    Het nieuwe regenmateriaal voelt nog flexibeler aan en stoot water betrouwbaar af zonder vol te zuigen. Of het nu gaat om keeperstraining in de regen, trainingen op nat kunstgras, wintervoorbereiding of intensieve techniek- en sprongoefeningen – deze twee regentops ondersteunen je in elke situatie en zorgen voor een constante trainingskwaliteit, hoe veeleisend de omstandigheden ook zijn. Ideaal voor ambitieuze jonge keepers, ervaren keepers of iedereen die onder professionele omstandigheden wil trainen. De top is verkrijgbaar in een versie met lange mouwen voor maximale bescherming en in een versie met korte mouwen voor volledige bewegingsvrijheid, zoals veel professionals dat prefereren.

Het nieuwe RainSkin-materiaal

Het hart van de nieuwe RainSkin-lijn is ons verder ontwikkelde hightechmateriaal. Het voelt niet alleen merkbaar lichter aan, maar houdt ook op betrouwbare wijze vocht weg van het lichaam. De stof zuigt zich niet vol, blijft aangenaam elastisch en zorgt ervoor dat je ook na 90 minuten in de regen beweeglijk blijft.

Maximale Bewegungsfreiheit durch Flex & Stretch

Het keepersspel is dynamischer dan ooit: explosieve bewegingen, snelle richtingsveranderingen, diepe duiken. Daarom is onze RainSkin zo ontwikkeld dat hij met elke beweging meerekt. Geen trekken, geen spanning, geen storende naden. De nieuw geïntegreerde elastische structuur voorkomt het vervelende scheuren onder de oksels, een probleem bij veel regentops tijdens de keeperstraining.

Optimale lengte

Keepers moeten diep gaan. Heel diep. Om ervoor te zorgen dat je bij elke redding, of je nu naar de hoek springt of naar de korte hoek duikt, optimaal beschermd bent, hebben we de achterkant van beide regentops bewust verlengd. Bovendien kun je de lengte van de mouwen individueel kiezen – korte of lange mouwen. Dat zorgt voor meer comfort, voorkomt dat de mouwen omhoog kruipen en beschermt je precies daar waar regen graag binnendringt.

Nieuwe kraag zonder ritssluiting

Heb je ooit een bal tegen je borst gekregen terwijl er een ritssluiting tussen de bal en je lichaam zat? Pijnlijk! Of is er tijdens de training regen langs je nek gelopen? Onaangenaam! Met de nieuwe, licht verhoogde kraag met verstelbaar trekkoord in de nek behoren beide problemen tot het verleden. Een klein detail dat voor elke keeper een merkbaar verschil maakt in het dagelijks leven!

KEEPERsport RainSkin is het antwoord op slecht weer

Of het nu gaat om korte of lange mouwen – onze KEEPERsport RainSkin regenjassen zijn de perfecte keuze voor alle keepers die onder alle weersomstandigheden met maximale focus willen trainen. Beide modellen houden je droog, zorgen voor bewegingsvrijheid, beschermen je waar dat nodig is en geven je de look van een moderne professionele keeper.

Perfect voor ambitieuze keepers, keeperstrainers, jeugdacademies en iedereen die onder professionele omstandigheden wil trainen!

  • Duurzame tassen voor meer verantwoordelijkheid

    Nieuwe eco-verpakking voor een schone toekomst

    Met onze nieuwe verpakking zetten we de volgende stap in de richting van verantwoordelijkheid. Onder het motto KEEP THE WORLD hebben we voor het eerst volledig milieuvriendelijke tassen ontwikkeld waarin de GK Rain Tops worden geleverd. Deze duurzame verpakkingen zijn gemaakt van grondstofbesparende materialen, verminderen plastic afval en laten een aanzienlijk kleinere ecologische voetafdruk achter.

    Voor ons betekent keeper zijn niet alleen het beschermen van ons eigen doel, maar ook van de wereld waarin we leven. Daarom was het tijd om ook buiten het veld een bijdrage te leveren. De nieuwe eco-tassen zijn robuust, functioneel en herbruikbaar – en laten zien dat prestaties en milieubescherming perfect samengaan.

    Met elke bestelling zet je een stap naar een schone toekomst. Samen kunnen we grootse dingen bereiken: KEEP THE WORLD.

Keepershandschoenen voor natte omstandigheden

En omdat regen niet alleen je bovenlichaam uitdaagt, maar vooral ook je vangzekerheid, heb je ook keepershandschoenen nodig die presteren in natte omstandigheden. Daarvoor zijn onze Aqua-modellen gemaakt.
Ontdek nu de beste Aqua-modellen.